System Platforma - Logowanie

Pomoc

Aktualności

ICZ

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium. Zapisz się! https://bit.ly/3ftOoTh

Spotykamy się już w najbliższy czwartek, 20 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00!U progu nowego sezonu wynikowego giełda amerykańska ma poważne problemy z kontynuacją wzrostów. Jak wypadają pierwsze raporty? Jakie spółki przewidują otoczenie w tym roku?

O tym, a także o reszcie wydarzeń na rynkach kapitałowych, porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim już w najbliższy czwartek.

Zachęcamy do rejestracji i udziału: https://bit.ly/3ftOoTh

Do usłyszenia!

Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r.
AIX

Akademia Inwestycyjna Xelion to cykl spotkań on-line organizowanych przez Dom Inwestycyjny Xelion, podczas których eksperci rynków finansowych prezentują różne punkty widzenia na rozwój sytuacji rynkowej, wymieniają poglądy dotyczące perspektyw inwestycyjnych, a także odpowiadają na nurtujące Uczestników pytania.

Kolejne spotkanie już w najbliższy czwartek, 25 stycznia 2022 r. o godzinie 12:00!

Zarejestruj się i weź udział:
https://bit.ly/3fCDryJ


Ostatnie miesiące zapewne nie należały do spokojnych w przypadku inwestorów z ekspozycją na polski rynek obligacji. Wymykająca się spod kontroli inflacja, nerwowe i spóźnione decyzje ze strony Rady Polityki Pieniężnej i w końcu kryzys komunikacyjny na linii Narodowy Bank Polski – rynek.

Dziś znajdujemy się po czwartej podwyżce stóp procentowych w Polsce i najprawdopodobniej RPP nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Obecny cykl został jednak rozpoczęty bardzo gwałtownie i po dotychczasowej serii podwyżek jest on już znacznie bardziej zaawansowany, niż miało to miejsce w przeszłości.

Czy zatem to już czas, by kupować obligacje? Na to pytanie i nie tylko odpowiedzą nasi Goście Specjalni:
- Patryk Pyka – Analityk w Zespole Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion sp. z.o.o.,
- Dariusz Kędziora – Dyrektor Zespołu Zarządzania Instrumentami Dłużnymi, CFA w Pekao TFI S.A.,
- Marek Kuczalski – Dyrektor Departamentu Zarządzania Portfelami Dłużnymi w TFI Allianz Polska S.A.,
- Michał Oleszkiewicz – CZarządzający Portfelem, CFA w Templeton AM (Poland) TFI S.A..

Do usłyszenia!

Wtorek, 18 stycznia 2022 r.
W OBIEKTYWIE DI XELION || odcinek 18
2021 to rok surowców, czy 2022 również?


Jakie są nasze prognozy cen ropy na ten rok? Które surowce przemysłowe wydają nam się relatywnie tanie, a które drogie? Jaki był wpływ kryzysu na rynku półprzewodników na miedź? Czy spółki wydobywcze to obecnie akcje value?


W najnowszym odcinku W obiektywie DI Xelion Kamil Cisowski, Dyrektor Zespołu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion, przyjrzy się bliżej sytuacji na globalnym rynku surowców.


Ostatni rok był rewelacyjny dla tej klasy aktywów, która wcześniej, przez wiele lat, systematycznie zawodziła inwestorów. Czy tak będzie i w tym roku? Przyjrzymy się ropie i surowcom energetycznym, miedzi i metalom przemysłowym, a także kruszcom, największemu rozczarowaniu minionych 12 miesięcy.


Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco
https://www.youtube.com/c/DomInwestycyjnyXelion

Dołącz do nas!
https://www.facebook.com/dixelion/
https://www.linkedin.com/company/dixelion/

Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. zmienia swój brand


W dniu 16 listopada 2021 roku Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. rozpoczął proces rebrandingu. W pierwszym etapie wprowadzono nowego logo i nową szatę wizualną w kanałach elektronicznych tj. na stronie www, w systemach dedykowanych obsłudze Klientów. W drugim etapie zmianie ulegnie oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne Punktów Obsługi Klienta oraz centrali spółki. Działania te są następstwem zawartej w dniu 29 października 2021 roku transakcji sprzedaży przez Bank Pekao S.A. 100% udziałów w Domu Inwestycyjnym Xelion sp. z o.o. na rzecz Quercus Agenta Transferowego Sp. z o.o., podmiotu w 100% zależnego od Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Nowe logo składa się ze słów Xelion Dom Inwestycyjny, zawartych w nowoczesnej szacie graficznej, korespondującej z nową, złoto – czarną odsłoną wizualną.