System Platforma - Logowanie

Aktualności

PIT za rok 2016 - prośba o aktualizację danych podatkowych
W związku ze zbliżającym się terminem przygotowania informacji podatkowej PIT-8C zwracamy się z prośbą o weryfikację poprawności Państwa danych osobowych i adresowych przekazanych do Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o. w związku ze świadczonymi przez DI Xelion sp. z o.o. na Państwa rzecz usługami. Więcej.

Wtorek, 13 grudnia 2016


Informujemy, iż od dnia 21 października 2016 r. od godz. 06:00 usługi w ramach serwisów XelionInternet, TeleXelion i XelionSMS będą realizowane za pośrednictwem usługi Pekao24 Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. W związku z powyższym zmianie ulegnie adres logowania do serwisu XelionInternet.

W celu zalogowania się do XelionInternet prosimy o korzystanie z przycisku „XelionInternet” powyżej. Numery telefonów do XelionSMS i TeleXelion pozostają bez zmian. Zapraszamy do korzystania z nowej wersji Serwisu.

Wtorek, 18 października 2016


INNOWACYJNA USŁUGA DORADZTWA INWESTYCYJNEGO W DI XELION
Poszukujesz konkretnej i profesjonalnej odpowiedzi na pytanie: w co inwestować? Z DI Xelion jej znalezienie jest proste jak nigdy dotąd. Zachęcamy do zapoznania się z głównymi założeniami innowacyjnej usługi doradztwa inwestycyjnego DI Xelion. >>>Więcej.

Czwartek, 2 czerwca 2016


NOWA STRONA INTERNETOWA www.xelion.pl
Czy odwiedziłeś już nową stronę internetową www.xelion.pl? Kliknij i sprawdź nowe funkcjonalności!

Czwartek, 2 czerwca 2016


Zachęcamy do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi korzystania z serwisów elektronicznych DI Xelion. >>>Więcej.